Bois 1920

Wyświetlanie 1–24 z 41 wyników

Bois 1920

                

bois1920

Bottega Italiana Spigo, znana także jako BOIS 1920, to marka perfum rzemieślniczych z Florencji, która wyraża pasję i miłość rodziny Galardi do sztuki perfumeryjnej, przechodzącą z pokolenia na pokolenie. Od pierwszych formuł tworzonych w maleńkim warsztacie rzemieślniczym, po udoskonalone z biegiem czasu badania nad surowcami, BOIS 1920 to jedna z pięciu najlepszych marek perfumeryjnych na całym świecie.

Historia marki sięga 1920 roku, kiedy Guido Galardi, dziadek dzisiejszych właścicieli marki, zaczął eksperymentować z pierwszymi formułami perfum w swoim warsztacie we Florencji. Jego pasją były kwiaty lawendy, zwane “Spigo”, zbierane na florenckich wzgórzach, które łączył z wyrazistymi cechami olejków eterycznych, roztworów zapachowych i perfumowanych torebek. To właśnie te cechy stały się inspiracją i fundamentem dla marki Bottega Italiana Spigo 1920 (BOIS 1920).

Dziś BOIS 1920 to ponadczasowe i niekonwencjonalne perfumy, inspirowane atmosferą lat 20. XX wieku, kiedy to w USA na każdym kroku słychać było muzykę jazzową, a powstawały nowe kierunki artystyczne. Marka ta oferuje ponad 30 unikalnych kompozycji zapachowych, które są doskonale zharmonizowane, tworząc wspaniałe wrażenie.

BOIS 1920 to marka, która odgrywa aktywną rolę w kierunku nowych koncepcji zapachowych, łącząc w sobie tradycję i innowacyjność. W 2012 roku została wybrana jedną z najlepszych marek perfumeryjnych podczas prestiżowych FiFi Awards w Nowym Jorku. Jeśli poszukujesz niezwykłych, wyrafinowanych i oryginalnych perfum, to zapachy marki

są dla Ciebie. To wyjątkowe kompozycje, które pozwolą Ci poczuć się elegancko i wyjątkowo.

  • SUPER CENA!!!