Designer Shaik

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

DESIGNER SHAIK

Marka Designer Shaik to firma perfumeryjna znana z kreatywnych i ekskluzywnych kolekcji zapachowych. Flakony perfum Designer Shaik są zaprojektowane w taki sposób, aby przyciągać uwagę i zaskakiwać swoim wyglądem. Zanurzone w 18 karatowym różowym złocie, stanowią prawdziwe dzieła sztuki.

DESIGNER SHAIK

Zapachy Designer Shaik to klasyczna elegancja, która idealnie nadaje się na każdą okazję. Firma ta zdobyła już wiele nagród i wyróżnień, takich jak „Star Product of the Year” przyznana przez International Awards Ceremony czy Best Product – Buyers (2004) Forum Award by Frontier Brands. Perfumy Designer Shaik to synonim jakości i elegancji, które doceniane są nie tylko na rynku krajowym, ale również na międzynarodowym.

Obok takich marek jak Amouage z Omanu, Ajmal czy Rasasi, Designer Shaik należy do największych producentów perfum na dalekim wschodzie. To firma, która stawia na jakość, innowacyjność i kreatywność, co w połączeniu z doskonałą jakością składników tworzy zapachy o wyjątkowym charakterze i wyróżniające się na rynku perfumeryjnym.