Masque

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Masque

masque milano

Masque Milano to relatywnie nowa marka perfumeryjna, która zyskała na popularności w ciągu ostatnich kilku lat. Najstarsza kompozycja tej marki pochodzi z 2010 roku, a od tamtego czasu Masque Milano stała się jednym z najbardziej innowacyjnych i zaskakujących graczy na rynku perfumeryjnym.

Marka ta tworzy swoje kompozycje zapachowe przy współpracy z wieloma uznanymi twórcami, takimi jak Delphine Thierry, Julien Rasquinet, Bruno Jovanovic, Fanny Bal, Vanina Muracciole, Giuseppe Imprezzabile, Christian Carbonnel, Luca Maffei, Caroline Dumur, Cristiano Canali, Cécile Zarokian, Mackenzie Reilly, Alex Lee, Stephanie Bakouche i Christian Alori. Dzięki temu Masque Milano oferuje szereg unikalnych i oryginalnych zapachów, które pozostawiają trwałe wrażenie.

Perfumy Masque Milano  to kompozycje zapachowe, które zaskakują i wciągają w swoje mistyczne, nierzeczywiste światy. Flakony Masque  są proste, minimalistyczne i eleganckie, co pozwala skupić się na samej kompozycji zapachowej.

Masque Milano to marka dla ludzi ceniących sobie innowacyjność, kreatywność i ekscentryczność. Jej perfumy są dedykowane dla osób szukających unikalnych i oryginalnych zapachów, które wyróżniają się na tle innych na rynku perfumeryjnym. Masque Milano to idealny wybór dla tych, którzy chcą poczuć się wyjątkowo i otworzyć swoje zmysły na niezwykłe doznania.

 • Masque PETRA

  Masque PETRA

  600
 • Masque KINTSUGI

  6001.500
 • SUPER CENA!!!

  Masque Tango

  6001.300
 • SUPER CENA!!!
  Masque HEMINGWAY

  Masque HEMINGWAY

  520
 • SUPER CENA!!!
 • SUPER CENA!!!

  Masque MANDALA

  6801.350