Parfums de Marly

Wyświetlanie 1–24 z 36 wyników

Parfums de Marly

Parfums de Marly

Parfums de Marly to jedna z najbardziej znanych i renomowanych niszowych marek perfumeryjnych. Pierwsze perfumy powstały w 2009 roku, a jej zapachy wzbudziły natychmiastowe zainteresowanie miłośników perfum na całym świecie.

Kompozycje zapachowe Parfums de Marly są pełne elegancji, szyku i luksusu. Twórcy marki czerpią inspirację z historii i tradycji, a ich zapachy są hołdem dla słynnych koni i królewskiej dynastii, która panowała w XVIII-wiecznej Francji. Flakony Parfums de Marly są proste, eleganckie i bardzo charakterystyczne, co pozwala wyróżnić się na tle innych marek.

W ofercie marki Parfums de Marly znajdują się wyjątkowe i zaskakujące kompozycje zapachowe, które pozwalają na wyrażenie indywidualności i wyjątkowego stylu. Twórcy marki ściśle współpracują z uznanymi perfumiarzami, takimi jak Olivier Pescheux, Hamid Merati-Kashani, Quentin Bisch, Nathalie Lorson, Fabrice Pellegrin i Alberto Morillas, co pozwala na stworzenie zapachów o wyjątkowym charakterze.

Parfums de Marly to marka dla ludzi ceniących sobie luksus, elegancję i jakość. Jej perfumy to synonim szyku i prestiżu, który z pewnością zrobi wrażenie na każdym, kto je poczuje. To marka dla miłośników historii, kultury i sztuki, którzy chcą poczuć się wyjątkowo i zanurzyć w świecie zapachów.

  • SUPER CENA!!!
  • SUPER CENA!!!
  • SUPER CENA!!!
    Parfums de Marly Safanad

    Parfums de Marly SAFANAD

    850