Tiziana Terenzi

Wyświetlanie 1–24 z 64 wyników

Tiziana Terenzi

Tiziana Terenzi

Tiziana Terenzi to włoska marka perfumiarska o bogatej historii sięgającej 1968 roku, kiedy to Evelino Terenzi, ojciec Tiziany, rozpoczął produkcję paschalnych świec do kościołów. W 2012 roku Tiziana i jej brat Paolo Terenzi, podążając za rodzinna tradycją, postanowili poszerzyć biznes o perfumy. Wszystkie zapachy marki Tiziana Terenzi są ręcznie produkowane z najwyższej jakości składników, takich jak naturalne olejki eteryczne, kwiaty i nuty drzewne.

Perfumy te są znane z wyjątkowo intensywnych i trwałych kompozycji zapachowych, które przywodzą na myśl letnie wakacje we Włoszech, a ich flakony są dziełami sztuki wykonanymi ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Każda buteleczka wyróżnia się niepowtarzalnym designem, który wyróżnia markę na tle innych marek.

Tiziana Terenzi to marka dla osób, które cenią sobie oryginalność, elegancję i wysoką jakość. Perfumy Tiziana Terenzi to niezwykłe kompozycje, których kopii nie znajdziemy u konkurencji. Ich wyjątkowość polega na jakości i sposobie rozumienia zapachu jako długiej opowieści, wypełnionej emocjami i wspomnieniami, które przychodzą bezwiednie. Tiziana Terenzi to marka dla koneserów i wytrawnych nosów, którzy cenią sobie sztukę tworzenia niepowtarzalnych zapachów.

  • SUPER CENA!!!
    Tiziana Terenzi BIGIA

    Tiziana Terenzi BIGIA

    Original price was: 1.590zł.Current price is: 1.150zł.